Móda

⏺Modrá ⏺

12. května 2018 v 13:08
Ahoj,
tak jsem ten modrý lak z minulého článku už vyzkoušela a konečně jsem našla barvu, která není okoukaná, na léto jako dělaná :) Dlouho jsem si teď nehty nelakovala, protože jsem měla pocit, že všude mají stále stejné barvy laků a nic mě nezaujalo. Teď nějaký čas budu nosit modrou.


Jaký máte v současné době oblíbený lak vy?
Děkuji za návštěvu a přeji pěkný zbytek víkendu :)
M'

Novinky + nákupy

5. května 2018 v 23:35
Ahoj,
po delší době se hlásím a tentokrát bych ráda po hodně dlouhé době udělala nákupový článek. Jednu dobu jsem tyto články vydávala měsíčně, ale docela mě to omrzelo a hlavně jsem nechtěa tolik utrácet :)
Foto v celém článku.

wish list #3

25. ledna 2018 v 13:37
Zdravím,
nedávno jsem procházela starší články a rozhodla jsem se udělat si další rekapitulaci wish listu z minulého roku a vytvořit opět nový. :)
více v celém článku.

🔼 novoroční🔼

2. ledna 2018 v 22:11
Zdravím,
kdo čekal článek s novoročním předsevzetím, toho zklamu..ne, že bych si nějaké nedala, ale nijak to nepublikuji :)
Takže tady mám nehty :D /ano, opravdu jsou opět červené, ale jiný odstín. nějak jsem si teď tu červenou prostě oblíbila více než je zdrávo/
Jinak Silvestr u mě probíhal poklidně. Byli jsme s přítelem u kamaráda doma, kde byla fajn parta lidí, také jsem na chvilku šla za bývalými spolužáky z gymplu a pak na půlnoc ven odpálit ohňostroj, zapít ten starý rok Bohemkou a zároveň si připít do roku nového. :)
Co jste dělali na Silvestra vy? :)

Krásný den, M'

🔼červená🔼

22. prosince 2017 v 8:06
Ahoj,
po hodně dlouhé době jsem si letos na Vánoce dala na nehty červenou. Dříve jsem ji nosila častěji, ale v posledních měsících jsem ráda nosila tlumené barvy a na Vánoce potom zlatou nebo tmavě zelenou.

Letos se tedy takto. Musím říct, že červená nebo tmavší odstíny se mi mnohem líbí na krátkých nehtech.

Co vy nosíte v období Vánoc? :)
krásný den, M'

podzimní nehty #3

4. října 2017 v 6:46
Zdravím,
hlásím se s dalším lakem, který už mám od půlky léta a čekala jsem, až ho na podzim budu moci vyvětrat. Také jsem zkrátila nehty, protože se mi tyto tmavší laky líbí více na krátkých. :)
Je to tmavě fialová, původně jsem myslela, že je i trochu do hněda. Už je na tyto barvy čas. :)
Máte rádi tyto tmavší odstíny?

Mějte se krásně ❤
M`

podzimní nehty #2

26. září 2017 v 8:57
Ahoj,
jelikož jsem teď nějakou dobu nehtové články zanedbávala, udělám teď takovou mini sérii :) Tentokrát tady mám něco více podzimního. Zatím se do tmavých barev moc nehrnu, toho bude v zimě dost. Zvolila jsem proto tlumenou šedou, kterou jsem doplnila zlatým lakem. :)

Co říkáte na tuto kombinaci?
Mějte se krásně ❤

podzimní nehty #1

15. září 2017 v 7:18
Zdravím všechny,
někde jsem před časem četla, že letošní podzim bude, mimo jiné, ve znamení metalických barev na nehtech. Jelikož už se na podzim připravuji a vzhledem k počasí mám pocit, že už podzim nastal, musela jsem ty nehty vyzkoušet.
více v celém článku.

Novinky :)

23. srpna 2017 v 11:47
Ahoj,
tento článek tady už nebyl ani nepamatuji, ale nějak to zapomínám vše dokumentovat. Mám tady jen malinko věcí za poslední dobu, ale nebojte, zase tuto sérii článků obnovím :)

více v celém článku.

Novinky 5 + 6/2017

21. června 2017 v 14:12
Ahoj :)
tentokrát jsem váhala zda článek s novinkami vydat, jelikož toho není moc a nějak jsem zapomněla vše zdokumentovat. Ani už si nepamatuji, co všechno jsem koupila nebo nekoupila..
více v celém článku.
 
 

Reklama