Móda

Novinky 5 + 6/2017

21. června 2017 v 14:12
Ahoj :)
tentokrát jsem váhala zda článek s novinkami vydat, jelikož toho není moc a nějak jsem zapomněla vše zdokumentovat. Ani už si nepamatuji, co všechno jsem koupila nebo nekoupila..
více v celém článku.

TrendItUp

2. června 2017 v 14:13
Ahoj,
v posledních dvou týdnech jsem tady na blogu málo, ale doufám, že to dočasně chápete :) Jak se máte? Já zatím stále ležím v učení a toto zkouškové je pro mě nějaké úmorné ..a dokonce se mi stalo teď během dvou dnů, že jsem nezvládla dvě zkoušky 😪 (no není to tragédie, jen jsem zvyklá vše mít rychle z krku na první pokus) hlavně teď, když je léto za dveřmi je to na nic, chtela jsem to mít rychle z krku.

Ale tenhle článek jsem chtěla věnovat něčemu jinému. Objevila jsem v DM jejich značku Trend It Up (ano, už je tam delší dobu, ale nikdy jsem si nic nekoupila) ..slyšela jsem na to chválu, za málo peněz hodně muziky, tak jsem si dnes pořídila řasenku. Jak jinak poznat, jak je to dobré, než na základním produktu. 🤔😉
Balení pěkně, kartáček také, ale je jí potřeba opravdu tak 3 vrstvy, aby to vypadalo, že jsem namalovaná..na ten kartáček se ta barva moc nechytá. A také je vhodná pro nositele kontaktních čoček, ale...obsahuje takové malé tenké vlásky čehosi a pro mě jako nositele čoček to tedy nic příjemného není, když se mi to přilepí na čočku (z řas to během dne opadává). Jediné, co je fajn, že je opravdu vhodná pro citlivé oči (co se týče složení a není vůbec agresivní - mám s několika řasenkami v tomto ohledu problém, proto se na to zaměřuji)

Takže si od nich koupím příště něco jiného nebo už nic 😂😁
Ale tak za +- 60Kc bych chtěla moc.

Máte s touto značkou zkušenost? Co je od ní opravdu fajn?
M`

⚫ Puntíky ⚫

25. května 2017 v 14:34
Ahoj,
už tady dlouho nebyl článek o nehtech, tak jsem to musela napravit. V poslední době si nehty lakuji jen jednou barvou bez nějakých zbytečných kreací, takže ani nebylo co fotit..ale našla jsem nedavno super minimalistické ozvláštnění - puntíky :)
Jde o jeden puntík na kraji (nevím jak to popsat, koukněte na foto) nebo klidně i celý puntíkovaný nehet. Já jsem zvolila jen jednu a myslím si, že by i nebylo špatné těch puntíků udělat pod sebe několik (do sloupečku), ale to bych musela mít delší nehty. :D

→tip: nejlépe na tu aplikaci funguje špendlíková hlavička

Novinky 4/2017

26. dubna 2017 v 20:58
Ahoj :)
Klasicky po měsíci nemůže přijít jiný článek, než tento. Akorát tentokrát se omlouvám, spousta věcí jsem nevyfotila a začala ihned používat nebo jsem na to zapomněla.
(hlavně mi přijde, že by měla začít šetřit, protože je toho někdy fakt moc - myšleno zcela vážně, byla bych ráda, kdyby byl tento článek nelépe maximálně o dvou nebo třech věcech, které jsou opravdu důležité a potřebné nebo mi došli a potřebuji nové..a nebo tento článek vydat jednou za tři měsíce :D )

Co vy a nákupy? :) Čím jste si v poslední době udělali radost?

Jarní laky

19. dubna 2017 v 20:58
Ahoj,
Dlouho to tady nebylo, tak přidávám rovnou dva laky na nehty. :)
O obou by se dalo říct, že jsou jarní, jelikož jde o světlé, tlumené barvy...no, posuďte sami.

Co nosíte na nehtech v tuto roční dobu vy? :)

-> no a ten název!? úplně výstižný na toto "jarní" počasí :D

mějte hezký den! M`

Péče o pleť

12. dubna 2017 v 20:56
Ahoj,
přemýšlela jsem, zda tento článek vydat, jelikož péče o pleť je u každé z nás velmi individuální záležitost. Ale i kdyby to měla být jen jakási recenze nebo inspirace, tak to má nějaký smysl. Já osobně tyto články nebo i videa různých blogerek ráda přočítám a už jsme takto přišla na mnoho dobrých a kvalitních produktů i třeba z dekorativní kosmetiky a tak :)
více v celém článku.

Novinky 3/2017

25. března 2017 v 11:34
Ahoj :)
jak už to po měsíci bývá zvykem, mám tady článek s novými věcmi za poslední dobu. Tentokrát toho není moc, protože jsem si kupovala dioptrické brýle, které stáli docela dost peněz, takže jsem se v ostaních nákupech trochu uskromnila :D
Jinak se mi nějakou záhadou podařilo koupit hned 2 věci z wishlistu a to tedy již zmíněné brýle a potom také krém od Sebamed.

wish list #2

2. března 2017 v 8:36
Ahoj :)
Po roce tady mám rekapitulaci wishlistu (z března roku 2016) a přidám do něj nové věci, které si chci v průběhu času pořídit.

V roce 2016 jsem tady měla:
Černé balerýny Mel - ty jsem si nekoupila, protože jsem si je zkoušela v Zootu, ale vůbec se mi na noze nelíbily
Parfém Versace - Crystal Noir - ten jste mohli vidět v novinkách za červenec 2016
Novou crossbody kabelku mám také (dokonce dvě :D ) - viz článek
Kostkovanou košili jsem si také pořídila, ale nikam jsem ji nefotila (znáte mě a focení oblečení :D )
Paletka Iconic 2 od Makeup Revolution - měla jsem o ní samostatný článek

Novinky 2/2017 + narozeniny

25. února 2017 v 8:08
Zdravím :)
Mám tady po nějaké době nové věci za únor + jsem k tomu zařadila i některé věci, které jsem dostala k narozeninám nebo jsem si je koupila k narozeninám sama (no co, kdy jindy může člověk utrácet? :D ). Částečně je tady i něco, co jsem si koupila jako odměnu za zkoušky.
A protože je toho docela požehnaně, nebudu se tady dlouho rozepisovat.
více v celém článku.

Lak Gabriella Salvete

20. ledna 2017 v 15:38
Ahoj,
tak novinky už mám pojmenované, ale stále nevím, co za název dám této serii s lakama na nehty..uvidím, asi to bude mít každý jiný název, tak! :D

No jinak tohle je tedy můj oblíbenec za leden, nude odstín s jemnými třpytkami.

Gabriella Salvete 03 Stardust


M`
 
 

Reklama