Móda

wish list #3

25. ledna 2018 v 13:37
Zdravím,
nedávno jsem procházela starší články a rozhodla jsem se udělat si další rekapitulaci wish listu z minulého roku a vytvořit opět nový. :)
více v celém článku.

🔼 novoroční🔼

2. ledna 2018 v 22:11
Zdravím,
kdo čekal článek s novoročním předsevzetím, toho zklamu..ne, že bych si nějaké nedala, ale nijak to nepublikuji :)
Takže tady mám nehty :D /ano, opravdu jsou opět červené, ale jiný odstín. nějak jsem si teď tu červenou prostě oblíbila více než je zdrávo/
Jinak Silvestr u mě probíhal poklidně. Byli jsme s přítelem u kamaráda doma, kde byla fajn parta lidí, také jsem na chvilku šla za bývalými spolužáky z gymplu a pak na půlnoc ven odpálit ohňostroj, zapít ten starý rok Bohemkou a zároveň si připít do roku nového. :)
Co jste dělali na Silvestra vy? :)

Krásný den, M'

🔼červená🔼

22. prosince 2017 v 8:06
Ahoj,
po hodně dlouhé době jsem si letos na Vánoce dala na nehty červenou. Dříve jsem ji nosila častěji, ale v posledních měsících jsem ráda nosila tlumené barvy a na Vánoce potom zlatou nebo tmavě zelenou.

Letos se tedy takto. Musím říct, že červená nebo tmavší odstíny se mi mnohem líbí na krátkých nehtech.

Co vy nosíte v období Vánoc? :)
krásný den, M'

podzimní nehty #3

4. října 2017 v 6:46
Zdravím,
hlásím se s dalším lakem, který už mám od půlky léta a čekala jsem, až ho na podzim budu moci vyvětrat. Také jsem zkrátila nehty, protože se mi tyto tmavší laky líbí více na krátkých. :)
Je to tmavě fialová, původně jsem myslela, že je i trochu do hněda. Už je na tyto barvy čas. :)
Máte rádi tyto tmavší odstíny?

Mějte se krásně ❤
M`

podzimní nehty #2

26. září 2017 v 8:57
Ahoj,
jelikož jsem teď nějakou dobu nehtové články zanedbávala, udělám teď takovou mini sérii :) Tentokrát tady mám něco více podzimního. Zatím se do tmavých barev moc nehrnu, toho bude v zimě dost. Zvolila jsem proto tlumenou šedou, kterou jsem doplnila zlatým lakem. :)

Co říkáte na tuto kombinaci?
Mějte se krásně ❤

podzimní nehty #1

15. září 2017 v 7:18
Zdravím všechny,
někde jsem před časem četla, že letošní podzim bude, mimo jiné, ve znamení metalických barev na nehtech. Jelikož už se na podzim připravuji a vzhledem k počasí mám pocit, že už podzim nastal, musela jsem ty nehty vyzkoušet.
více v celém článku.

Novinky :)

23. srpna 2017 v 11:47
Ahoj,
tento článek tady už nebyl ani nepamatuji, ale nějak to zapomínám vše dokumentovat. Mám tady jen malinko věcí za poslední dobu, ale nebojte, zase tuto sérii článků obnovím :)

více v celém článku.

Novinky 5 + 6/2017

21. června 2017 v 14:12
Ahoj :)
tentokrát jsem váhala zda článek s novinkami vydat, jelikož toho není moc a nějak jsem zapomněla vše zdokumentovat. Ani už si nepamatuji, co všechno jsem koupila nebo nekoupila..
více v celém článku.

TrendItUp

2. června 2017 v 14:13
Ahoj,
v posledních dvou týdnech jsem tady na blogu málo, ale doufám, že to dočasně chápete :) Jak se máte? Já zatím stále ležím v učení a toto zkouškové je pro mě nějaké úmorné ..a dokonce se mi stalo teď během dvou dnů, že jsem nezvládla dvě zkoušky 😪 (no není to tragédie, jen jsem zvyklá vše mít rychle z krku na první pokus) hlavně teď, když je léto za dveřmi je to na nic, chtela jsem to mít rychle z krku.

Ale tenhle článek jsem chtěla věnovat něčemu jinému. Objevila jsem v DM jejich značku Trend It Up (ano, už je tam delší dobu, ale nikdy jsem si nic nekoupila) ..slyšela jsem na to chválu, za málo peněz hodně muziky, tak jsem si dnes pořídila řasenku. Jak jinak poznat, jak je to dobré, než na základním produktu. 🤔😉
Balení pěkně, kartáček také, ale je jí potřeba opravdu tak 3 vrstvy, aby to vypadalo, že jsem namalovaná..na ten kartáček se ta barva moc nechytá. A také je vhodná pro nositele kontaktních čoček, ale...obsahuje takové malé tenké vlásky čehosi a pro mě jako nositele čoček to tedy nic příjemného není, když se mi to přilepí na čočku (z řas to během dne opadává). Jediné, co je fajn, že je opravdu vhodná pro citlivé oči (co se týče složení a není vůbec agresivní - mám s několika řasenkami v tomto ohledu problém, proto se na to zaměřuji)

Takže si od nich koupím příště něco jiného nebo už nic 😂😁
Ale tak za +- 60Kc bych chtěla moc.

Máte s touto značkou zkušenost? Co je od ní opravdu fajn?
M`

⚫ Puntíky ⚫

25. května 2017 v 14:34
Ahoj,
už tady dlouho nebyl článek o nehtech, tak jsem to musela napravit. V poslední době si nehty lakuji jen jednou barvou bez nějakých zbytečných kreací, takže ani nebylo co fotit..ale našla jsem nedavno super minimalistické ozvláštnění - puntíky :)
Jde o jeden puntík na kraji (nevím jak to popsat, koukněte na foto) nebo klidně i celý puntíkovaný nehet. Já jsem zvolila jen jednu a myslím si, že by i nebylo špatné těch puntíků udělat pod sebe několik (do sloupečku), ale to bych musela mít delší nehty. :D

→tip: nejlépe na tu aplikaci funguje špendlíková hlavička

 
 

Reklama