Diary

Týdenní update 🌿

5. srpna 2018 v 21:48
Ahoj,
tentokrát to asi nebude moc záživný článek. Jen se hlásím, že žiju - přežívám/vyskytuji se. I když bych ráda vše napsala a nějak se z toho vypovídala, utřídila myšlenky, sdělila to někomu nestrannému - nejde to, jelikož nevím, kdo toto čte nebo nečte. V současné chvíli nepotřebuji, aby byl někdo o mém soukromí nějak více informovaný, než musí.
Ve zkatce jen povím, že jsem každý den, jak jinak, než v práci a mimo práci řeším spostu nových věcí, které jsem vůbec neplánovala /nebo jsem spíš nečekala, že je budu někdy řešit a když už ano, tak ne teď/ a nejsem z toho moc moudrá. Chce to čas, trpělivost a odhodlání, ale jsem člověk, který se tohle všechno zatím učí a tak tedy prozatím nevěřím v to, že někdy bude zase něco v pořádku nebo jako dřív. Ono nikdy nebude nic jako dřív, nemyslím to doslova, ale nemám vhodnější slova - prostě chci být šťastná a v pohodě. Chci šířit pozitivní energii a chci sem zase dávat články veselé, ne jen stěžovací. Problémů je dnes a denně kolem nás spousta, ale už málokdo myslí na to, že je potřeba šířit hlavně to dobré.

Hodně teď přemýším, hodně travím čas sama se sebou a hledám (se). Hodně mi pomáhá chodit do přírody, cvičení /vlastně jakákoliv fyzická zátěž/. Snažím se plnit vše na 100 %, ale i přesto se mi některé věci nedaří dokončit, anebo je odkládám - nemám sílu.
Bude líp.
Doufám.


PS: děkuji za veškeré komentáře, vždy mě to potěší a omlouvám se, že tak rychle nereaguji <3
Mějte se krásně
M`

Šumava 🌲

29. července 2018 v 15:07
Ahoj,
ozývám se po delší době, jelikož jsem toho v posledních dnech měla moc a snažila jsem se vše dodělat, než jsem odjela na pár dní na Šumavu. :) Bylo to opět super a hlavně jsem si docela vyčistila hlavu. Mám tady pár fotek a ráda bych také někdy udělala článek s tipy na výlety po Šumavě :)
Snad se k tomu dostanu co nejdříve, dokud jsou prázdniny a je čas někam ještě vyrazit.

Jak se máte vy? :)
Přeji úspěšný týden, M'

/na zahradě 🌻/

16. července 2018 v 14:25
Zdravím,
již tradičně píši takto při pondělku. Začíná další pracovní týden a vlastně mi přijde, že letošní léto ani jiné, než pracovní nebude. Zatím nemám naplánovanou žádnou dovolenou, jen se snažím každou volnou chvilku někam vyjet.
Uplynulý víkend jsem po delší době trávila u našich a prací na zahradě. Je to pro mě vždy výborný relax :)

Jak jste trávili víkend vy? :) Máte již po dovolené nebo se na ni teprve těšíte? :)

Přeji úspěšný týden
M'

/na borůvkách/

9. července 2018 v 14:56
Ahoj,
Tak o víkend jsem se nakonec na Šumavu nedostala, ale i přes změnu plánu jsem si volno docela užila.
Jak jste se měli vy? :)
Přeji krásný den 🖤

umět se radovat - ze všeho

20. června 2018 v 20:30

17/06/18

17. června 2018 v 10:03
Ahoj,

nechci se tady dlouho nějak rozepisovat.. jen jsem se vám chtěla krátce ozvat a také obejít blogy, abych veděla, jak se máte vy :)
Celý tyden jsem trávila opět v práci, asi tam poslední dobou i záměrně utíkám. Jinak se v každé volné chvíli snažím být v přírodě, procházet se a tak různě. Hlavně nesedět doma :) Nechci tady veřejně říkat, co se stalo nebo, proč a jak.. jelikož člověk nikdy neví, kdo to čte. Ale vše má svůj čas a věřím, že zase bude vše ok ;)


PS: omlouvám se za kvalitu koláže, zkoušela jsem nějakou novou aplikaci a asi to nebude úplně ono.. :D
PS 2: děkuji moc za komentáře v předchozím článku <3
Mějte se krásně a přeji úspěšný týden :)
M`

jen tak :)

10. června 2018 v 19:56
Ahoj,

/nějak jsem nevěděla jak tento článek nazvat, tak omluvte mou nekreativní duši/

tento článek bude jen takový kratší informační. Nějak se mi toho v životě teď sešlo moc a je to trochu složité, proto bych asi jen chtěla říct, že články nemusí být každý týden a nebo nebudou tolik o tom, co těď dělám. Občas se ozvu a nechám to otevřené. Budu ráda, když se občas mrknete nebo něco napíšete do komentářů :) Nehchci totiž blog opouštět, ale zároveň si nechci dělat hlavu z toho, že nestíhám psát články :)

Tak jo, díky za přečtení a za pochopení.

Mějte se krásně :)
M`

✏ inspirace

3. června 2018 v 23:30
Ahoj,
ke konci každého měsíce hledám na internetu nebo všude kolem inspiraci, jak si vyzdobit diář na měsíc následující. Jak jsem již několikrát zmiňovala mám diář od firmy Doller, který je nedatovaný, čili máte každý měsíc volnou ruku s jeho zdobením a podobně. V tom se vždy vyžívám. Hrozně ráda procházím papírnictví nebo hodně objednávám na internetu různé samolepky, lepící pásky se vzory, fixy a tak. :)

Tady je tedy mála inspirace, jak si svůj diář zkrášlit :) Já, jelikož nejsem žádný talent na kreslení se spokojím jen s takovými jednoduchými obrázky a zbytek doladím samolepkami nebo barevným papírem..

Jaký používáte diář vy?

Výsledek obrázku pro diary inspiration

Výsledek obrázku pro diary inspiration

Výsledek obrázku pro diary inspiration


Zdroj: Pinterest

Přeji úspěšný týden. Mějte se krásně :)
M'

photo of the week /venkov/ 🌾

27. května 2018 v 16:26
Zdravím :)
zrovna jsem přijela od našich domů, půjdu se učit a večer ještě poklidim a upeču něco sladkého..tento týden mě čekají dvě poslední zkoušky - ve středu a čtvrtek. Doufám, že vše půjde, tak jak má. Středa, pátek a sobota budu opět v práci. :)

Jinak vše při starém a vlastně ty květnové týdny nic jiného než učení, práci, poklidit a něco uvařit neznám. Jo a jednou týdne odjet někam zrelaxovat. Ale nestěžuji si /musím zaklepat/. Zatím mě minul všechen stres a strach ze zkoušek a celkově ten letní semestr /i zkoušky/ jsou v pohodě. I když před tou první nejtěžší zkouškou jsem měla den dva špatnou náladu, ale poslední dobou se s tím vždy nějak poperu a nic si nevyčítám.

Podle obsahu článku i fotek to dnes bude asi něco podobného jako článek minulý, ale jak říkám..je to teď celý ten květen stále dokola. Až zkončí zkouškové, začně červen a ten mám zase hodně pracovní, i všechny víkendy již zcela zaplněné.
V neposlední řadě jdu také v půlce měsíce na operaci se zubem. A ještě chci během toho června naplánovat nějaké výlety a dovolené na léto + naši se budou stěhovat, tak to také bude perné. :D Asi to někomu bude připadat dost pozdě, ale do poslední chvíle jsem pořádně nevěděla, jak to bude přes léto s prací a podobně.


Pro dnešek asi vše. Děkuji za přečtení a za návštěvu. :)

Jak se máte vy? Jaký byl minulý týden?
Plánujete na léto až teď nebo máte již dávno dovču zamluvenou? :)

Přeji úspěšný týden, M`

photo of the week /pryč z města/

21. května 2018 v 9:48
Ahoj,
hlásím se po víkendu s dalším článkem. Co se týká minulého týdne, omlouvám se za neaktivitu. Minulý týden byl opravdu nabitý a nějak mi na blog nezbyly síly. Mám úspěšně za sebou všechyn zápočty, prezentace a jiné výstupy a také dvě zkoušky. Z toho jedna z nich byla ta nejtěžší, co mě v tomto semestru čekala, čili teď už mi chybí "jen" tři a ty snad budou pohodové.
V pondělí jsem byla zase v nové práci /ČSOB/ a v pátek v Toyotě. Také mi došlo, že vlastně už budu v Toyotě rok :D rychle to utíká..
Pátek jsem po práci uklidila celý byt, jelikož jsem to pres týden hodně zanedbávala a chodila se domů jen najíst, umýt a vyspat. A o víkendu jsme vyrazili na chatu, kam za námi v sobotu večer přijeli známí a grilovali jsme. Po celém týdnu jsem se na chatu opět těšila. Město mám ráda, ale občas je toho všeho trochu moc a je nejlepší se někam uklidit.
Nevím čím to je, ale moc jsem si o víkendu neodpočinula a vůbec jsem se nevyspala. Takže tady při pondělku píši tento článek, už je relativně dost hodin a já se stále nemohu probrat a přemýšlím, jakým způsobem tu energii načerpat :D

Jak jste se měli o víkendu vy? Trávíte víkendy ve městě nebo v přírodě? :)
Mějte se krásně a přeji úspěšný týden.

M'
 
 

Reklama