Diary

photo of the week /zkoušky/

13. ledna 2018 v 10:28
Ahoj,
dnes píši z práce zas takový krátký článek o tom, co se událo za poslední týden :)
Ze zkouškami jsem v polovině, ještě mě čekají tři..ale tento týden jsem zvládla tu nejdůležitější a nejtěžší /byly to nervy/, takže by to snad už mělo být rychlé :) Jinak už chodím normálně do práce a musím říct, že mi zas na dlouho /tedy doufám/ ta zkouška hrozně zvedla náladu a můžu tak začít plánovat oslavu narozenin mamky, babičky i moji /všechny jsme v lednu/ :)
Jinak jsem byla všechno oslavit s kamarádkou na kávě :D a co je u mě asi taky další klasika, vyjela jsem zas několikrát za město do přírody /vyčistit si hlavu/..

Jak se máte vy? :)

Přeji krásný den a užijte si víkend :)
M'

první lednový týden

7. ledna 2018 v 9:04
Ahoj :)

Hlásím se po prvním týdnu v Novém roce, kteý byl opravdu nabitý. Mám splněné všechny zápočty i dvě zkoušky a dnes brzo ráno jsem si musela zapsat rozvrh na letní semestr. Takže ve zkratce asi takto. :D
Povedlo se mi ještě stihnout jednu kávu se spolužáky a vybrat dárek pro mamku k narozeninám. Jinak v práci jsem měla volno, šla jsem jen v pátek na chvilku a od včera se připravuji /snažím se/ na další zkoušku, která je pro mne velmi důležitá.

Jak se máte vy a jak u vás probíhal tento týden? :)

Přeji hodně štěstí a úspěchů, ať už se vás týká zkouškové nebo ne a mějte se krásně.


Související obrázek

M`

/Silvestr/

31. prosince 2017 v 23:59

Šťastný Nový rok!

Zdravím všechny :)
Máme tu poslední minutu v roce 2017 a čeká nás další rok. Chtěla bych Vám popřát, ať už byl pro Vás tento rok jakýkoliv, aby ten následující byl úspěšný, šťastný a přeji také hlavně to zdraví, pohodu, lásku. Tedy hlavně to zdraví, pak se prý vše ostatní dá koupit (úplně s tím nesouhlasím, ale nemohla jsem si ten fórek odpustit :D )
Ať se Vám zkátka splní vše, co si přejete a jste šťastní :)

Mějte se krásně a užijte si tento den, ať už jste kdekoliv a s kýmkoliv :)
Tak v Novém roce, ahoj!
Související obrázek
M`

/Vánoce/

24. prosince 2017 v 11:11

Veselé Vánoce!

Máme tady Štědrý den, doufám, že si dnešek užíváte v klidu a pohodě s těmi, které máte rádi. Přeji vám ať si přes svátky odpočinete, načerpáte sílu na další rok. Užijte si tu atmosféru, pohodu, jídlo ( :D ) a vůbec všechno, co k Vánocům patří.

Mějte se krásně :)
Výsledek obrázku pro tumblr christmas

M`

/týden do Vánoc/ 🎄🎁

17. prosince 2017 v 11:35
Ahoj :)
Uz se nám ty Vánoce blíží. Pro mě ty adventní neděle letos představují takový strašidelný odpočet, všechno musí být do Vánoc hotové, nastěhované, zápočty napsané...a jak jsem říkala minule, že stíhám, tak ano, stále stíhám, ale už mě docela dohnala trochu i únava, ale hlavně stres a psychická nepohoda.
Doufám, že Vánoce bude v klidu a trochu si všichni odpočineme. Pak nastoupí učení, tak snad vše půjde hladce a zkoušky dodělám brzo.

Jak se máte vy? Jaké jsou vaše přípravy na Vánoce? :)
více v celém článku.

1. adventní neděle ✨🎄

3. prosince 2017 v 19:20
Ahoj,
tak nám začíná advent. Letos je prý první adventní neděle o týden později. No stejně jsem to zaregistrovala na poslední chvili. Asi je to i tím, že u nás zatím žádná výzdoba není a zatím ani nebude (vlastně máme nakoupené svíčky a na balkoně ozdobení mini stomeček, ale toť vše). Chtěla jsem letos upéct nějaké cukroví, ale to asi také padá - ráda bych ale pomohka nějaký den babičce.
Jinak nic nového. Zatím řeším zařízení domu s našima, jezdím po obchodech s nábytkem, dělám věci do školy (termín do Vánoc už mi fakt leze na nervy :D ) a chodím do práce. Jediné co musím říct /a hlavně to nezakriknout/, že stíhám a jsem v pohodě, což mě těší a zároveň děsí.
Související obrázek
Jak se máte vy? Užíváte si předvánoční čas? :)

Mějte se krásně, M'

photo of the week /DOLLER #zijsvesny/

26. listopadu 2017 v 20:40
Zdravím,
klasicky po týdnu jsem tady s dalším článkem :)
Už mám za sebou nějaký ten zápočtový test, pracuju na tom podnikatelském záměru - jinak děkuji moc za pozitivní ohlasy u minulého článku, krátce sem o tom něco napíšu, ale až to bude hotové natolik, abych se tím mohla vůbec prezentovat.
více v celém článku :)

photo of the week /My Cooking Diary/

20. listopadu 2017 v 12:00
Ahoj,
ozývám se po týdnu a asi je zbytečné to opět nějak komentovat. Hrozně mě mrzí, že nejsem více aktivní.
V minulém týdnu jsem byla ve škole jen úterý až čtvrtek a měla jsem volno v práci, takže to bylo fajn..v tomto smyslu. Snažila jsem se tedy nakoupit nějaké dárky, do konce listopadu bych to chtěla mít všechno a také nakupuji nábytek. Jak k našim tak do bytu k přítelovi. Také s kamarádkou rozjíždíme podnikání (kvůli škole). Plánuji o tom napsat článek, tak dejte vědět, zda by vás to zajímalo :)

první sníh

13. listopadu 2017 v 14:47
Ahoj,
zase moc nestíhám a ani nefotím, takže jsou to fotky z Facebooku, opět ze stánky Šumava.net. Napadl tam totiž první letošní sníh :) Hrozně ráda bych tam jela, nejlépe hned, ale není čas. Teď o víkendu jsem měla v práci testovací víkend a v týdnu to nepřipadá v úvahu. Uvidíme co ten příští, prodloužený víkend. Jinak u nás ve městě po sněhu zatím ani památky, ale zima je pořádná.

Fotka uživatele ŠumavaNet.

Fotka uživatele ŠumavaNet.

Jak se máte vy? Sněžilo/sněží u Vás? :)
úspěšný týden, M`

Smoothie time :)

7. listopadu 2017 v 18:08
Ahoj,
minule to byla káva, tak u těch fotek pití/jídla zůstaneme. Jen na chvilku :) Chtěla jsem se s vámi podělit o to, jak ve všední den snídám. Zastávám názor, že snídaně by se neměla vynechat, je to takový start a základ celého dne.
foto v celém článku.
 
 

Reklama