Diary

Víkend v přírodě

Úterý v 12:41
Ahoj :)
Uplynulý víkend byl ve znamení práce, ale zároveň relaxu. V sobotu jsem strávila celý den natáčením promo videa na ty naše nárámky a v neděli jsem byla u rodičů a učila se na zápočty.
Natačení probíhalo v Terčině údolí na Novohradsku. Krásná procházka i příroda, vodopád a klid. Šlo tedy o pracovní aktivitu, ale bylo to zároveň i trochu relaxační /jak je člověk přes týden ve městě/ a hlavně náročné /ani jsem nevěděla, jak je složité a namáhavé natočit tolik záběrů v přírodě a ještě se přemisťovat s veškerou aparaturou na delší vzdálenosti/.
Neděli jsem trávila s rodinou a k večeru jsem si zalezla k učení.

Jaký jste měli víkend vy? :)

PS: Omlouvám se, že jsem nestihla reagovat na komentáře k předchozímu článku a navštívit Vaše blogy. Napravím to během týdne <3
přeji úspěšný týden, M`

photo of the /last/ week ☕🌻

12. dubna 2018 v 15:33
Zdravím,
mám tady krátkou rekapitulaci minulého týdne a části tohoto týdne. Opět je to teď s blížícím se koncem semestru nějaké hektické a jak začalo být venku krásně, jsem radši pryč, než doma u PC.
Jak již bylo řečeno, s koncem semestru se pojí i odevzdávání seminárních prací, prezentaci atd.atd.. snažím se tedy věnovat tomu, chodím do práce a ve volných chvílích čerpání energii na sluníčku, sázím květiny a zkrášluji balkon, pijí kávu...
Jelikož je také období maturit a přijímaček na střední a vysoké školy, přeji všem hodně štěstí a úspěchů. :)

Mějte se krásně a užívejte :)


M`

photo of the week 💠🌞

2. dubna 2018 v 10:36
Krásné Velikonoční pondělí přeji :)

Poslední den prodlouženého víkendu je tady. Musím říct, že jsem si to volno opravdu užila a s klidným svědomím můžu říct, že mám splněno vše, co jsem chtěla. :) Dnes ještě pojedeme na výlet a chci trochu poklidit a připravit se na další týden.

Doufám, že jste si volno také užili a přeji pěkný týden :)


M'

Velikonoce

29. března 2018 v 16:32
Ahoj,
pardon za menší odmlku, konec minulého týdne a tento /zkrácený/ týden byl pro mě fakt nabitý. Nějak se toho zase sešlo tolik, že jsem nevěděla co dřív a také mě minulou neděli postihla nějaká migréna nebo co to bylo /hrozně mě bolela hlava, vadilo mi jakékoliv světlo, hluk i jen mluvené slovo/. Asi to byl signál, že bych si měla dát chvilku pohov, takže neděle byla ve znamení nic nedělání. :D
Dnes dodělávám školu a další resty, zítra musím na skok do práce, chystám se upéct Quiche a v odpoledních hodinách pojedu k našim. Večer jdeme ještě s mamkou do kina. Celé Velikonoce tedy asi budu u našich a těším se na to. Klid, pohoda, příroda a už jsme dlouho zase společně všichni nebyli. Chceme zase s mamkou upéct mazance, babička beránka...
Snad tedy do zítřejšího odpoledne vše stihnu dokončit, nechci si totiž tahat s sebou žádnou práci ani věci do školy.

Co plánujete na Velikonoce vy? :) Dodržujete nějaké tradiční zvyky?
Ať už ale budete dělat cokoliv, mějte se krásně a odpočiňte si <3

Výsledek obrázku pro easter tumblr
hezké Velikonoce přeje M`

Knihy na rok 2018

15. března 2018 v 18:10
Ahoj,
tento článek bych chtěla věnovat knihám, které bych tento rok chtěla přečíst/nebo už jsem přečetla. Jde také o jedno z mých předsevzetí i když si je nerada dávám, ale musela jsem...za poslední dobu - tedy spíš od doby, kdy jsem nastoupila na vysokou jsem přečetla hodně knih pouze o ekonomii či jiných souvisejících oborech a pouze v létě u vody třeba jednu nebo dvě knihy dle svého výběru. Žalostně málo, že?
Rozhodla jsem se vypsat si knihy, které by mě zajímaly a nebo jsem si našla od jednoho autora více titulů, když mě jeho knihy zaujaly, a seznam byl na světě. Ještě občas něco přidávám, podle toho, co objevím. Nemám žádný oblíbený žánr nebo tak, jde o mix vše, co mě zajímá.

Budu ráda, pokud mi také do komentářů napíšete tip na nejakou zajímavou knihu, kterou jste za poslední dobu přečetli a zaujala vás :)

A tady je již zmíněný seznam knih - ke konci roku bych to chtěla zrekapitulovat, jak se mi to povedlo, tak uvidíme. :)
Ještě chci předem říct, že jsem si nestanovila žádné číslo ani limit, prostě ze seznamu škrtám přečtené a přidávám dle libosti. Někomu tedy počet knih bude připadat malý, mě to takto vyhovuje a vím, že si člověk má dávat cíle, které stačí splnit.

📍 Radka Třeštíková - To prší moře, Osm (přečteno)
📍 Meik Wiking - Hygge (přečteno)
📍 Petr Ludwig - Konec prokrastinace
📍 Tomáš Sedláček - Ekonomie dobra a zla (již jsem četla 2x)
📍 Tereza Salte - Šlehačková oblaka
📍 Hartl - Okamžiky štěstí, Malý pražský erotikon
📍 Kate Rezková - Sám sobě majákem
📍 Anie Songe - Továrna na sny

krásný den, M`

/weekend off/ 🎿🏔🌞

12. března 2018 v 13:28
Zdravím v dalším týdnu,
dnes jsem si dala ještě volno a během dopoledne jsme přijeli domů z prodlouženého víkendu na Šumavě. Byli jsme kousek od lyžařského areálu Špičák, takže jsme si i zalyžovali. Jinak jsme opět chodili po okolních zajímavých místech. Docela jsme se zase protáhli, jelikož vždy vymyslíme tak dlouhé nebo náročné trasy, že to stojí za to. :D Počasí nám přálo a bylo to super, akorát dne doručení odjezdu pršelo :)
Jak jste si užili víkend vy?
Přeji úspěšný týden, M'

photo of the week 🚗🌨

6. března 2018 v 11:20
Ahoj ❣
Hlásím se s reportem z minulého týdne. Vše je tak nějak při starém, byla jsem hodně v práci (byl testovací víkend) a stále plním zakázky ohledně náramků, nějak se to rozrůstá. :) Také jsem byla po dlouhé době u nás ve městě u řeky na dlouhé procházce. A o víkendu po práci u našich si zabruslit na rybníku. Měli jsme pak večer takovou rodinnou sešlost a sestřenka nám přivezla ukázat svého domácího mazlíčka - malého ježka.
Také malý update ohledně diáře, před časem jsem si pořídila takovou gumu na propisky /nazývá se to "pen holder" s takovým folk motivem/ od jedné slečny z Instagramu, která je moc šikovná a kreativní.

Jak se máte vy?

PS: děkuji za komentáře u minulého článku ❣

Přeji pěkný týden, M'

Náramky

20. února 2018 v 9:40
Ahoj :)
Dnes se na vás obracím spíše s takovým informačním článkem nebo jak to nazvat. Nechci, aby to na vás působilo jako reklama, jen jsem vás chtěla seznámit s jedním podnikatelsým záměrem, který jsme s mojí kamarádkou a zároveň spolužačkou z vysoké realizovaly. Už jsem se na tento článek chystala dlouho a dlouho jsem ho slibovala, takže dnes ho konečně píši.
více v článku.

Blatná, Písek

11. února 2018 v 18:36
Ahoj,
pro tento rok jsem si řekla, že jakmile se mi bude nějaké místo po České republice líbit, naplánuji na nejbližší volný termín výlet. Chtěla bych takto vidět co nejvíce míst, ale zatím jsou to plány jen po ČR, jelikož to není tolik nákladné a cesta netrvá dlouho. :)
více v celém článku.

Recepty - smoothie 🍍🍎

6. února 2018 v 11:26
Ahoj,
pod jedním z mých článků byla prosba, zda bych neudělala článek s recepty na smoothie. Tedy nevím, zda se tomu úplně dá říkat recept.
Smoothie snídám přes pracovní dny každé ráno. O víkendu si neodpustím nějaké to pečivo a tak.
více v celém článku.
 
 

Reklama