Diary

/koláž k minulému článku/

Včera v 16:47
Trochu tady mám teď z toho blogu takovou směs všeho, co mě napadne. Ale docela mi to teď vyhovuje. Překvapuje mě to, protože dřív jsem měla všechny články nějak promyšlené a někdy i naplánované dopředu, měla jsem ve fotkách a ve všem pořádek, ale po vydání minulého článku koukám a najdu v telefonu toto /koláž, aneb shrnutí minulých 14 dní v jednom obrázku :D/
Takže mě na čas omluvte, asi občas potřebuji trochu upustit páru a když mi to nejde v normálu, tak alespoň tady na blogu...i když momentálně ležím v posteli /ve středu dopoledne!/, protože mě skolila viróza. No jo, klimatizace je zlo.

PS: oslavy a rodinné akce nefotím, tak alespoň něco málo z práce a přírody /kde trávím čas, když si chci vyčistit hlavu/

Hezký zbytek týdne, M'

About last weeks.

Neděle v 19:40
Ahoj,
jak se máte? Slibuji, že v příštích týdnech se polepším a vydám i jiný článek, než rekapitulaci týdne. Píšu opět z práce, když mám chvilku, takže doufám, že to nebude plné překlepů :D Minulý víkend jsme s přítelem byli na pouti a navštívit při té příležitosti jeho příbuzné. Tento víkend máme rodinou oslavu, takže ani ty víkendy moc času není..ale oslavy já ráda. Musím do konce týdne ještě nakoupit zbylé dárky, v sobotu cestou z práce květiny a bude to :)
Tento týden je to počasí hrozně proměnlivé, tak uvidíme, co o víkendu :)

No a tento článek jsem zapomněla během pátku vydat, takže ho sem dávám teď :D
Víkend byl perný, ale oslava se moc povedla a všichni jsme si to užili :) No a neděle patří odpočinku. Momentálně jsem se začetla do knihy Osm od Radky Třeštíkové a čekám až dopere pračka. :D
A co váš víkend?

PS: do konce léta se snad ještě vydáme na nějaký prodloužený víkend nebo dovču, tak pak přidám nějaké tipy a fotky, ale teď je to zatím spíš pracovní

Úspěšný týden přeje M'

photo of the week /čaj, zima, práce/

30. července 2017 v 19:01
Ahoj :)
Tak to vypadá, že se nějakou dobu budu hlásit jednou týdně v podobě tohoto článku. Paradoxně mám v létě méně času na blog, než když chodím do školy. (I když asi je to logické :D )
Tento týden jsem měla mít volno, ale nakonec jsem měla spousta zařizování a lítání po městě. Ted půjdu 14 dní v kuse do práce, jen v neděli budu mít volno. Takže asi opravdu čekejte jen tyto týdenní reporty + foto :)
foto v celém článku.

photo of the week /děti, letiště/

15. července 2017 v 15:44
Ahoj :)
Tento týden byl pro mě opravdu vyčerpávající. Nevím, zda jsem tady zmiňovala moje pracovní aktivity tohoto léta, ale jednou z nich je 14 dní příměstský tábor (vedoucí). Mám za sebou první týden a musím uznat, že to není tak lehké, jak jsem si myslela /no jo, byla jsem naivní/. Šla jsem do toho, abych pomohla mamky kamarádce, která tyto tábory pořádá.

/Tábor 2017/

7. července 2017 v 11:27
Ahoj :)
Jak jsem slíbila, jsem tady s dalším článkem o našich výletech. :) Tentokrát jsme se rozhodli jet do Tábora, kde jsme sice již několikrát byli (ale třeba jen nakupovat či za přáteli) nebo jen městem projížděli a nic jsme pořádně neviděli. Takže jsme to napravili a zůstali celý den.
Musím říct, že tohle město mě mile překvapilo a opravdu to byl pěkný den. Bylo slunečno (občas až moc teplo) :D ale pořád lepší, než kdyby pršelo.
foto v celém článku.

/Šumava 2017/

3. července 2017 v 12:19
Zdravím,
mám tady po delší době fotky z cest. Konečně je čas na dovolenou a trochu odpočinku. :)
Tento víkend jsme byli s přítelem na Šumavě, konktrétně jsme byli ubytování na Javorníku. Jeli jsme v sobotu ráno a cestou se stavili na Kratochvíli, ve Vimperku a na Pláních. V neděli jsme navštívili Kašperské hory a hrad Kašperk, ušli jsme spoustu kilometrů a v dnes ráno jsme vyjeli k domovu. :)
foto v celém článku.

.photo of the week.

18. června 2017 v 19:48
Ahoj,
musím asi tuto serii článků trochu obnovit, aby se tu objevil alespoň jeden článek týdně. Nebojte v létě to bude lepší a hlavně bude více o čem psát. :)
více v celém článku.

Fidget spinner

12. června 2017 v 12:53
Ahoj,
tento článek mě napadl před chvilkou a řekla jsem si, že když toho sem teď moc nepřidávám, tak alespoň toto bych mohla. Asi by tento článek byl vhodný od někoho mladšího, než jsem já, ale vzhledem k tomu, že staří jsme na kolik se cítíme si to troufnu napsat. :D
Z názvu asi víte, o co se jedná. Jde o takovou antistresovou věc jménem Fidget spinner. Je to teď hrozný trend a přiznám se, že jsem o tom hrozně dlouhou dobu nevěděla a až po čase mi to ukazoval brácha. Chtěla jsem nám to koupit na Slevomatu ze srandy, brácha bude mít teď koncem června svátek, ale předběhl mě. Takže od včerejška taky jednu tuto věc vlastním :D

Je to opravdu blbost, ale je pravada, že to na čas člověka zabaví a chytne :D

Zaznamenali jste tuto novinku? :)
Úspěšný vstup do nového týdne přeje M`

V lese

22. května 2017 v 9:15
Ahoj,
opět jsem se přes týden, neozvala, ale jsem ráda že mě alespoň někdo našel a napsal mi na Instagramu :) Moc mě to potěšilo a jsem ráda, že můžeme být takto v kontaktu.
Jinak se učím na zkoušky a o víkendu jsme byli s přítelem na návštěvě u jeho příbuzných i u mých příbuzných a také na procházce v lese. Opět takový odpočinkový víkend, protože je to potřeba :)
Mějte se krásně a přeji úspěšný týden :)
M'

Víkendová :)

9. května 2017 v 21:06
Ahoj,
jaký jste měli víkend? :)
Já jsem se už pomalu začala učit na zápočtové testy, ale snažím se vždy o víkendech mít volno a vše tedy musím stíhat v týdnu (proto na blogu moc nejsem). Jinak všem vysokoškolákům držím palce! I maturantům, kteří asi teď řeší přijímačky :)
Takže to je tak ve zkratce to, co dělám - v týdnu masakr, víkendy volné a relax (snad to tak i zůstane).


Mějte pěkný týden a ještě lepší nadcházející víkend :) M`
 
 

Reklama