Diary

První týden semestru

9. října 2017 v 14:06
Zdravím :)
Mám za sebou první týden zimního semestru a zároveň první týden, kdy jsem se snažila nějak vše skloubit dohromady. Ve škole je to zatím pohoda, už se neděsím všech těch seminárek nebo projektů, jako v prváku. Ale spíš mi teď dělá starosti práce, tedy lépe řečeno obě práce. Dalo mi to tento týden zabrat a nevím, jak se rozhodnout a co upřednostnit. Měla jsem totiž volno jen v neděli :D
Asi tomu dám čas, ono to nějak dopadne. Ale dost o tom. Byla bych nerada, aby tady byli články, kde si stěžuji a jsem negativní nebo tak podobně. Negativních věcí, zpráv je v novinach a všude na internetu dost. Ráda bych Vám předávala nějaké informace o mém každodenním životě /k tomu občas něco ne úplně veselého patří/, ale chci aby jste se sem vraceli, protože Vás články inspirují, pobaví nebo je budete jen rádi číst. Nikdo nechce číst o tom, jak nic nestíhám, jsem ve stresu a podobně. :) Proto třeba občas ani článek za celý týden nevydám. Tak to by bylo takové moje malé okénko k tomu, co se mi honí hlavou a jak to bylo a bude.

Minulý týden jsem ani nic zajímavého nevyfotila, tak jsem článek doplnila obrázkem. :)

Jak jste se měli vy? :)
love art truth cute quote Black and White life tumblr text happy sad fashion quotes motivation inspiration black live smile goal why strength fit positive fitness modern remember started phrase Aim studdedsophia

last week of holiday.

1. října 2017 v 18:00
Ahoj :)
poslední zářijový týden je za námi a mě končí i prázdniny. Chtěla jsem říct, že to uteklo, ale mám pocit, že jsem toho stihla opravdu dost a bylo to dostačující. :) Do školy se moc netěším, protože mám docela komplikovaný rozvrh a těžké předměty, taky budu muset hned první týden začít sledovat témata bakalářských prací. Doufám, že to také dobře vše zkloubím z prací, byla jsem zvyklá, že mám jeden den v týdnu volno.
Jinak tento týden mě překvapil, bylo krásné počasí, které mi po delší době dodalo spousty energie. Začala jsem opět více cvičit jógu, kterou jsem docela zanedbávala a ráda bych o volných hodinách při škole chodila do fitka. Skrz jógu jsem vždy odpočívala a odbourávala stres, ale teď mi to přijde daleko více učinější.
Prodloužený víkend byl ve znamení rodinné oslavy a po delší době jsem byla o víkendu u našich /ne, že bych se s nimi nevídala, ale myšleno je to tak, že jsem za nimi jela na chalupu a trávila tam čas/.


M`

photo of the week /příroda/

19. září 2017 v 14:02
Ahoj,
tentokrát vydávám článek s reportem z minulého týdne až dnes. Minulý týden jsem měla nabitý, ale musím říct, že i přes to mě baví každý volný čas aktivně využívat, protože až začne škola a do toho práce, moc času nazbyt mít nebudu. Takhle je to zatím jen práce, takže pohoda :D
V práci jsem byla začátkem týdne a jelikož nás čekal testovací víkend, připrav bylo až dost. :) Samotný víkend byl super, akorát počasí nám nepřálo. V neděli večer se vyjasnilo a tak jsme s přítelem vyrazili na chvilku do přírody. Našli jsme i nějaké houby. A v pondělí zase do práce :D

Jak jste se měli vy? :)
M`

/Jindřichův Hradec, Červená Lhota 2017/

12. září 2017 v 9:24
Ahoj :)
toto léto jsem měla v plánu několik výletů po Jihočeském kraji, ale i po republice. A jelikož je léto/prázdniny u konce a já ještě několik míst neviděla, rozhodla jsem se ještě využít volného září a něco naplánovat. /Doufám, že i na podzim při škole se někam podívám, akorát nevím, zda to budu všechno stíhat s tou prací a tak/ Rezervovala jsem pokoj v penzionu v Jindřichově Hradci a v sobotu ráno jsme vyrazili. U nás ve městě byl v pátek a sobotu ještě fetival Vltava žije, tak jsme se chtěli jít v pátek večer podívat, proto odjezd až v sobotu. :)
více v celém článku.

photo of the week /festival, houby, práce/

27. srpna 2017 v 20:24
Ahoj,
mám tady další koláž z minulého týdne, který jsem měla opravdu nabitý. Byla jsem jeden den s mamkou ve městě a na nákupech, samozřejmě taky v práci, konečně jsem se setkala s kamarádkou, kterou jsem snad rok a půl neviděla, navštívila Země živitelku /výstava, která se v našem městě koná každý rok a tohle byl už asi 44. ročník,/, také jsem byla na houbách /a rostou!/, uvařila jsem svoji první bramboračku a víkend zakončila koupáním a na dalším festivalu Město lidem, lidé městu.

Jaký jste měli týden vy? :)


M`

/koláž k minulému článku/

16. srpna 2017 v 16:47
Trochu tady mám teď z toho blogu takovou směs všeho, co mě napadne. Ale docela mi to teď vyhovuje. Překvapuje mě to, protože dřív jsem měla všechny články nějak promyšlené a někdy i naplánované dopředu, měla jsem ve fotkách a ve všem pořádek, ale po vydání minulého článku koukám a najdu v telefonu toto /koláž, aneb shrnutí minulých 14 dní v jednom obrázku :D/
Takže mě na čas omluvte, asi občas potřebuji trochu upustit páru a když mi to nejde v normálu, tak alespoň tady na blogu...i když momentálně ležím v posteli /ve středu dopoledne!/, protože mě skolila viróza. No jo, klimatizace je zlo.

PS: oslavy a rodinné akce nefotím, tak alespoň něco málo z práce a přírody /kde trávím čas, když si chci vyčistit hlavu/

Hezký zbytek týdne, M'

About last weeks.

13. srpna 2017 v 19:40
Ahoj,
jak se máte? Slibuji, že v příštích týdnech se polepším a vydám i jiný článek, než rekapitulaci týdne. Píšu opět z práce, když mám chvilku, takže doufám, že to nebude plné překlepů :D Minulý víkend jsme s přítelem byli na pouti a navštívit při té příležitosti jeho příbuzné. Tento víkend máme rodinou oslavu, takže ani ty víkendy moc času není..ale oslavy já ráda. Musím do konce týdne ještě nakoupit zbylé dárky, v sobotu cestou z práce květiny a bude to :)
Tento týden je to počasí hrozně proměnlivé, tak uvidíme, co o víkendu :)

No a tento článek jsem zapomněla během pátku vydat, takže ho sem dávám teď :D
Víkend byl perný, ale oslava se moc povedla a všichni jsme si to užili :) No a neděle patří odpočinku. Momentálně jsem se začetla do knihy Osm od Radky Třeštíkové a čekám až dopere pračka. :D
A co váš víkend?

PS: do konce léta se snad ještě vydáme na nějaký prodloužený víkend nebo dovču, tak pak přidám nějaké tipy a fotky, ale teď je to zatím spíš pracovní

Úspěšný týden přeje M'

photo of the week /čaj, zima, práce/

30. července 2017 v 19:01
Ahoj :)
Tak to vypadá, že se nějakou dobu budu hlásit jednou týdně v podobě tohoto článku. Paradoxně mám v létě méně času na blog, než když chodím do školy. (I když asi je to logické :D )
Tento týden jsem měla mít volno, ale nakonec jsem měla spousta zařizování a lítání po městě. Ted půjdu 14 dní v kuse do práce, jen v neděli budu mít volno. Takže asi opravdu čekejte jen tyto týdenní reporty + foto :)
foto v celém článku.

photo of the week /děti, letiště/

15. července 2017 v 15:44
Ahoj :)
Tento týden byl pro mě opravdu vyčerpávající. Nevím, zda jsem tady zmiňovala moje pracovní aktivity tohoto léta, ale jednou z nich je 14 dní příměstský tábor (vedoucí). Mám za sebou první týden a musím uznat, že to není tak lehké, jak jsem si myslela /no jo, byla jsem naivní/. Šla jsem do toho, abych pomohla mamky kamarádce, která tyto tábory pořádá.

/Tábor 2017/

7. července 2017 v 11:27
Ahoj :)
Jak jsem slíbila, jsem tady s dalším článkem o našich výletech. :) Tentokrát jsme se rozhodli jet do Tábora, kde jsme sice již několikrát byli (ale třeba jen nakupovat či za přáteli) nebo jen městem projížděli a nic jsme pořádně neviděli. Takže jsme to napravili a zůstali celý den.
Musím říct, že tohle město mě mile překvapilo a opravdu to byl pěkný den. Bylo slunečno (občas až moc teplo) :D ale pořád lepší, než kdyby pršelo.
foto v celém článku.
 
 

Reklama