Prosinec 2015

Picture of the week (15)

27. prosince 2015 v 19:22 Diary
Ahoj,
tak jsem se vrátila z hor. :) Vánoce byli letos nějaké zvláštní, ale na dovolené bylo super. Jsem ráda, že jsem nezůstala ve městě. Počasí bylo opravdu krásné (i když netradiční). Na Štedrý den jsme dokonce se sestřenicí vyjely na cyklovýlet. Na Šumavě jsme totiž byli celá rodina (rádi jsme takhle všichni spolu) - měli jsme pronajatý dům, kde byli i kola na půjčení a tak. :)

Jak jste si letosní Vánoce užili vy?

M`


Grinch <3

23. prosince 2015 v 10:46 Kusovky.
Ahoj,
našla jsem pár skvělých gifů! Mým nejoblíbenějším filmem/pohádkou, kterou musím vidět každé Vánoce je Grinch! Vždycky mě rozesmějí ty jeho hlášky, i když některé okamžiky jsou tam smutné :D
Jaká je ta vaše? :)
klikni na celý článek ;)

Novinky IX. + Mikuláš :)

19. prosince 2015 v 16:01
Ahoj,
ano, sále vám slibuji ty novinky se zimním oblečením..snad se k tomu dokopu..nevím, jak to pojmout, protože se mi nechtějí fotit outfity.
Mám tady alespoň drobnosti, které jsem si tak nějak za posledních 14 dní koupila a nebo dostala k Mikuláši.

Nailpolish [14]

17. prosince 2015 v 16:40 Móda
Ahoj,
jelikož mám červenou barvu spojenou s Vánoci, nalakovala jsem si ji i tentokrát, akorát s malým ozvláštněním (samotnou bych vám ji tady asi neukozovala, protože je to klasika). :) Snad se vám líbí.
Jaké barvy na nehtech nosíte v předvánočním čase vy? :)Hezký den, M`

Christmas time

14. prosince 2015 v 12:48 Kusovky.

Nailpolish [13]

10. prosince 2015 v 8:48 Móda
Ahoj,
zjistila jsem, že už je to víc jak měsíc od posledního "lakového" článku, takže to jdu hned napravit. :D Nějak se mi to vymyká kontrole a nejde to, tak jak jsem chtěla, protože není tolik času, jak bych chtěla...(zas ty moje "výmluvy" :D ). Také mi přijde, že v poslední době pořád točím dokola ty samé laky, takže není, co zajímavého vám ukázat.

Vánoční TAG

8. prosince 2015 v 19:54 Diary
Ahoj,
jelikož jsem byla nominovaná do tagu od Džejní, jdu se na to vrhnout a vyplňovat! :)
otázky v celém článku

Picture of the week (14)

6. prosince 2015 v 11:00 Diary
Ahoj,
tento týden byl pro mě opravdu náročný. Nevěděla jsem, co dřív a hlavně jsem unavená. Prostě hrůza. Jediné, co i udělalo radost je, že jsem ochutnala naše pečené čaje, které jsme s mamkou dělali někdy v srpnu/září - jsou úžasné. Celkově tedy zase začíná moje čajová sezona :D

Nový design

3. prosince 2015 v 15:55 Diary
Ahoj :)
ano, změnila jsem design a ne, není to Vánoční ani zimní motiv. Tento, motiv jsem si vybrala, protože si myslím, že těch Vánoc už je všude plno a nejde o dekorace a vánoční kýče, ale o to si ty svátky opravdu užít, odpočinout si, a být s těmi, které máte rádi. Těsně před Vánoci asi nějaký design s touto tématikou přidám, ale teď to nechám takto.
Snad se vám to takhle líbí, jako mně :)
Díky za pochopení.

hezký den
M`