Říjen 2015

Já & podzim

29. října 2015 v 14:32 Diary
Ahoj,
nějakou dobu tady nebyl ryze povídací článek, tak jsem se rozhodla pro tento. Budou to mé otázky a odpovědi, týkající se podzimu. Některé jsem vymyslela, některé jsem převzala z několika tagů. Doufám, že se vám článek bude líbit. ;)
více v celém článku

Nailpolish [12]

23. října 2015 v 9:44 Móda
Ahoj, ahoj :)
Ano, zase záplava laků na nehty, další z těch podzimních favoritů, ale trochu ozvláštněný třpytkami :) Temná fialová od Miss Sporty (43) a Dermacol - Gold Sparkle (02). Je to aplikované houbičkou a překryté top coatem od Avonu.
foto v celém článku

Novinky VII.

19. října 2015 v 15:27 Móda
Ahoj,
další článek novinek bude jen kosmetický. Přišla mi zásilka z e-shopu Pinkpanda a ještě mám zásobu šamponů a sprchových gelů, což je méně zajímavé. :D Snad tenhle článek nebude moc dlouhý, ale z té kosmetiky je toho tento měsíc/týden opravdu hodně.
Jelikož to bylo můj první nákup kosmetiky z tohoto e-shopu, tak jsem čekala, co z toho bude, ale nakonec to nebyla zas tak špatná zkušenost. Balení jsou hezká, k nákupu jsem dostala dárečky. Teď ještě to všechno vyzkoušet...nevím, zda ty produkty budou kvalitní, ale chtěla jsem je zkusit. :)
foto a recenze v celém článku

Nailpolish [11]

17. října 2015 v 12:16 Móda
Ahoj!
Mám tady další lak, tentokrát už podzimní takovou fialovou/červenou. Nevím přesně, jak tuhle barvu nazvat - asi bordová. :) Už jí mám druhým rokem a moc se mi líbí. Je to jedna ze zmíněných favoritů (viz. minulý článek).
foto v celém článku :)

Picture of the week!

12. října 2015 v 19:01
Zdravím,
je tady menší návrat (snad) tohoto týdeního článku. Mobil už mám, ale poslední dobou se neděje nic zajímavého - jen škola, práce, rodina a ten samý koloběh stále dokola. :D To by vás nudilo, takže proto nic nefotím, ale mělo by se to zlepšit. Doufám tedy.

Podzimní inspirace

8. října 2015 v 19:49
Ahoj,
jelikož mám dnes trochu času než půjdu do práce, rozhodla jsem se nafotit mé podzimní oblíbence (laky na nehty). Jelikož u nás už týden v kuse prší, podzim se hlásí a já vytahuji loňské favority, ale mám i zásobu novinek. :)
Co vy, jakou barvu laku máte na podzim nejradši?
fotky v celém článku

Novinky VI.

5. října 2015 v 13:46 Móda
Ahoj! :)
Mám tady další článek novinek, kterých značně ubývá, protože na nákupy není zas tolik času :D Takže jsem něco málo shromáždila a jdeme na to. Zprávou tohoto týdne také je, že už mám zpět svůj telefon! :D
více v celém článku :)