Srpen 2015

Back to school - stationary

31. srpna 2015 v 20:00 Diary
Zdravím,
pokračujeme věcmi z papírnictví (z Tesca :D), které jsem nakoupila. Čím jsem starší, tím toho do školy kupuji méně a méně. Letos je toho obzvlášť málo, protože máme jen semináře a pár dalších předmětů, na které mám sešity z minulého roku. ;)
Nebudu se moc rozepisovat, není k tomu moc co říct, jen asi to, že se neobejdu bez diáře a bloku na poznámky. Jo a pak taky nutně k životu potřebuju propisky od Faber Castell a kalkulačku :D

Bez čeho se ve škole neobejdete vy?
foto v celém článku

Pictures of the week (8)

28. srpna 2015 v 15:20 Kusovky.
Zdravím,
pro tento týden tady mám dvě fotky. Jelikož je poslední týden volna, tak doháním vše, co jsem za celé prázdniny nestihla a chci stihnout. Koupili jsme s přítelem další vybavení do bytu - pračku tedy budeme mít novou až začátkem září, ale to mi vůůbec nevadí :D taky nákupy do školy a ještě jsme chtěli sthnout nějaké výlety a jedním z nich byla Zoo Ohrada v Hluboké nad Vltavou. Jako mála jsem tam jezdila každé léto, ale od té doby, co ji předělali jsem tam nebyla. Proto jsem tam v úterý vytáhla přítele :D
Jinak taky jsem prvně ochutnala tuhle novou zmrzku ↓ a je to humus, ne opravdu mi to nechutnalo a to miluju zmrzlinu a cokoliv s melounem :D (příchuť - cukrový meloun).

Jak si užíváte poslední týden vy? :)M`

Back to school - beauty

26. srpna 2015 v 14:21 Móda
Ahoj,
ano i já mám na tyto poslední dny prázdnin naplánovanou sérii článků back to school :D jak originální...dnešní článek bude o nových úlovcích z drogerií a tak podobně ;) jinak abych objasnila, proč jsem tento článek zařadila do edice back to school..je to proto, že si vždycky všechno ráda nakoupím předem, abych nemusela hned první týdny školy lítat po obchodech, že mi něco došlo - mám jiné starosti a povinnosti ;)
více v celém článku ;)


Dotazník

23. srpna 2015 v 13:45 Diary
Ahoj :)
Mám tady na vás malou prosbu, zabere to jen pár minut :) Potřebovala bych pravdivě vyplnit tento dotazník, který mi poslouží k mé maturitní práci. Dotazník je na téma sociální sítě, internet a chytré mobilní telefony. Práce je o problému sociální komunikace - komunikování přes sociální sítě vs. komunikování z očí do očí ;)

Předem moc děkuji za všechny vyplněné dotazníky! :)
M`

Nový design :)

22. srpna 2015 v 17:40 Diary
Ahoj ;)
Tak tady máme na chvilku malou změnu designu. Na podzim (někdy průběhem září-října) bude změna další. Tentokrát jsem to ladila do modra a opět to nění žádné umění. Nějak si na to nepotrpím a preferuji tohle jednoduché. Dříve, když jsem začínala s blogem, jsem to stále měnila a vyhrála jsem si s tím už dost. :D
Jinak doufám, že si užíváte zbytek prázdnin :)
Hezký zbytek víkendu, M`

Picture of the week (7)

19. srpna 2015 v 6:29 Kusovky.
Ahoj!
Dneska tady mám fotky z tohoto týdne..nebo to spíš spojím i s víkendem a kouskem týdne minulého, protože jsem sem dávala za minulý týden ty knihy, tak aby tady bylo i trochu něco jiného. Navíc jsme na Lipně byli od středy minulého týdne až do neděle, tak i proto. :)

Letní nezbytnosti

17. srpna 2015 v 18:43 Móda
Čauky :)
Jak se máte? :) Začíná mě děsit to blížící se září! :D Abych si alespoň na chvilku zvedla náladu, mám tady další článek a rozhodla jsem se udělat něco ryze letního. ;) Nejsou to ani tipy, ani nějaké rady. Jen bych vám chtěla ukázat, co mi v létě nesmí chybět v kabelce, v práci, na cestách a nebo jen pro pohodlí.
Jinak na Lipně bylo úžasně, za pár dní jsme toho stihnli spoustu. Také jsme se stihli vrátit akorát a vyhli jsme se dešti :D Snad sem dám nějakou fotku :)

více v celém článku

Picture of the week (6)

11. srpna 2015 v 13:09 Kusovky.
Ahoj,
minulý týden jsem na tento článek nějak zapomněla, tak to jdu dnes napravit a je to fotka za oba dva týdny (minulý i tento) :)
foto v celém článku

Novinky V.

2. srpna 2015 v 16:28 Móda
Zdravím :)
Už tady douho nebyly novinky, tak tady mám jen něco málo z toho, co jsem si pořídila za červenec. Nějak to zapomínám fotit, takže pak to takhle dopadá a nemám nic do článku :D
foto v celém článku