Červenec 2015

Outfit :)

29. července 2015 v 15:50 Móda
Ahoj,
dlouho tady nebyl žádný outfit nebo tak..před nedavnem jsem si koupila dlouhou černou sukni a až včera jsem ji měa prvně na sobě. Dlouho jsem totiž pořádně nevěděla, jak to zkombinovat :) Nakonec jsem si vzala černý top, který má ve výstřihu všitý takový zlatý "náhrdelník" (není to na fotce asi moc dobře vidět) a doplnila jsem to malou kabelkou se zlatými prvky ;)

foto v celém článku

Picture of the week (5)

24. července 2015 v 15:31 Kusovky.
Zdravím :)
Tento týden jsem měa dost vytížený a hlavně pracovní. Mám už dvě brigády :D Jediné, co jsem stihla, protože dnes jsem měla dopoledne volno, koupit si Cosmopolitan a oběd - meloun :D Už jsem si dlouho Cosmopolitan nekoupila, ale byly doby, kdy mi neušlo jediné vydání. Samolepku na auto mi pořídil taťka, protože jsem chtěla nějakou, kretou budu moct přendavat z jednoho auta na druhé ;) Na víkend jedu s přítelem za rodičema.
Co nového u vás? :)

Picture of the week (4) Garnier

16. července 2015 v 10:59 Kusovky.
Ahoj! :)
Tento týden jsem si koupila nové dva produkty od Garnier, tak se o jejich "recenzi" s vámi podělím. Od Garnier velice ráda používám jejich mléka na opalování Ambre Solar, taky peeling a krém s výtažkem z lopuchu, který je na fotce↓.
Do sbírky jsem přidala ještě micelární vodu a BB cream. Oba dva produkty jsem zkoušela týden.
...jinak nového není asi nic, chodím do práce, do města a tak ;) ..ještě teď začínám plánovat výlety na srpen, protože bych měla mít trochu volněji a už budu mít ten řidičák! ;) co vy?
..více v celém článku

Picture of the week (3)

9. července 2015 v 11:48 Kusovky.
Ahoj! :)
Úplně jsem vám to tady zapomněla napsat.. :D prvního jsem dokončila autoškolu a tento týden jsem si byla o řidičák zažádat - čekala jsem tam hodinu a půl (pff). Jinak nic nového není, chodím do práce a začala jsem číst knízky k maturitě (pomalu, ale jistě :D ).
Co nového u vás? ;)