Květen 2015

Salzburg 2015

31. května 2015 v 18:05 Zajímavosti
Zdravím :)
Vydávám tento článek bohužel až dnes, protože jsem měla v plánu ty novinky a dnes jsem se teprve dostala k tomu dát fotky z foťáku do notebooku.
V sobotu - 16.5 jsme byli s přítelem v Salzburgu na jednodenním výletě. Počasí vyšlo krásné a vše bylo fajn. V Salzburgu jsme byli asi před dvěma lety na adventních trzích, tak jsme se rozhodli se tam podívat i na jaře. :)
fotky v celém článku

Novinky IV.

18. května 2015 v 20:56 Móda
Ahoj :)
Mám tady další novinky, které jsem si v průběhu času pořídila. Tento článek vždy beru jen jako náhled do mého šátníku/botníku nebo celkově do toho, co si kupuji :) Pokud vám to poslouží jako malá inspirace (občas produkty komentuji), budu ráda. ;)

Středa :)

13. května 2015 v 14:39 Diary
Ahoj, ahoj :)
Tenhle článek jsem záměrně pojmenovala "středa", protože je to přesně týden, co jsem vydala poslední článek a slibovala jsem novinky a další články...!ale!...pořád na to nemám nějak čas. :/ Takže s tohoto středečního povídacího článku udělám asi pravidlo :D (mám středu volněji, ale ne zase tak, jak bych potřebovala).

Jarní kvítí :)

6. května 2015 v 16:33 Diary
Ahoj! :)
- po delší době publikuji čánek, omlouvám se, teď nestíhám čím dál, tím více :/ každý den po škole práce, ještě autoškola a o víkendech práce na zahradě u rodičů :D

Co vy? Je u vás něco nového? :)

Ráda bych napsala něco delšího, ale není čas. Budu se snažit do konce dalšího týdne vydat novinky! :)

M`