Únor 2015

Roses

27. února 2015 v 15:37 Kusovky.

Český Krumlov

21. února 2015 v 12:30 Zajímavosti
Ahoj.
Je tady první článek ze slibované série mých výletů. :D Ve čtrvtek jsme s přítelem byli v Českém Krumlově. Prošli jsme město, zámek a pak jsme vyrazili na vyhlídku, ze které byl krásný výhled na celé město - ten menší výšlap za to stál! :)
Město je úžasné, plno restaurovaných domů, počasí nám vyšlo krásné, akorát medvědy na zámku jsme neviděli. :)
Hezký den, M`

15. 02. 2015

15. února 2015 v 14:50
Ahoj,
vím, že píšu po týdnu, ale potřebovala jsem nějaký čas na to, abych vymyslela nějaké ty nové články a trochu se zase rozkoukala po pololetí ve škole. ;) Jinak, od pondělí mám jarní prázdniny, tak ještě plánuji nějaké výlety s přítelem. Co vy, jak se máte? :)

A teď k tomu, co jsem vymyslela :D
- napadlo mě udělat sérii nákupových článků a jelikož poslední dobou nakoupuji jen "potřebné" věci, nebudou to články dlouhé a hlavně budou v rozumných časových intervalech. Pak bych taky chtěla dělat články o tom mém občasném cestování..jestli se to dá nazvat cestování, když jen to jen po České republice nebo v blízkosti hranic. :D Přidám vždy pár fotek a nějaké zajímavosti ;) Už jsem pár takovách článků udělala a přišlo mi to jako fajn nápad.

PS: to dnešní datum je tak zvláštně magické ;D
M`

Bez názvu?! :)

7. února 2015 v 17:57 Affs
Ahoj,
asi už se mi vytrácí má kreativita, ale opravdu nevím, jak tento článek pojmenovat. Jinak, článek bude jen informační a povídací.

V menu jste si asi všimli, že se mi zúžil seznam Affs. Někteří jsou totiž více jak rok neaktivní nebo jsem pro ně nebyla moc aktivní já, znáte to ;) Tím pádem mi nezbývá nic jiného, než udělát nábor Affs (odkaz v menu). Iniciativně jsem se do toho dnes pustila i sama a začala hledat nějaké blogy (spíše tedy majitele/ky), se kterými bych si rozumněla...zatím jsem však moc úspěšná nebyla (nebo jsem nehledala dostatečně?! :D).

Budu tedy moc ráda, když se někdo nový zapíšete a chtěla bych moc poděkovat mým současným Affs. :)
hezký zbytek víkendu, M`

Sweet 18!

2. února 2015 v 16:20 Diary
M`