Prosinec 2014

Šťastný nový rok! :)

31. prosince 2014 v 0:00 Diary
Zdravím :)
Nebudu opakovat takové to klišé, jak zase všechno uteklo a tak podobně.

Chci vám všem jen popřát krásný nový rok, hodně štěstí, hlavně zdraví, lásky, úspěchů! Ať se vám v roce 2015 splní vše, co si přejete a je to pro vás šťastný rok! :)
tento článek je přednastavený
S láskou, M`

Veselé Vánoce! :)

24. prosince 2014 v 15:00 Diary
Přeji všem hodně zdraví, štestí a lásky :) Užijte si vánoční svátky! ;)
článek je přednastavený
M`

Christmas picture. :)

22. prosince 2014 v 20:56 Kusovky.
Stresujete se kvůli Vánocům? Já tedy nikdy, vždy si tenhle předvánoční čas užívám, ale mrzí mě, že letos je ta atmosféra mizerná - bez sněhu, každý jen chvátá a stresuje se hloupostmi! ;) :D
Hezké pondělí, M`

Christmas & New year - inspiration

20. prosince 2014 v 8:20 Móda
Ahoj :)
Dlouho jsem přemýšlela nad názvem tohoto článku, nakonec z toho vylezlo toto ↑↑. Pro letošní rok je to poslední článek o nehtech a lacích. :) To si někteří oddychli co? :D Ale tak když už jsem o tom mluvila, tak jsem to musela i zrealizovat.

Jinak články ještě určitě do konce roku budou, nevím tedy kolik, ale budou! :D
více v celém článku

Další adventní neděle

14. prosince 2014 v 15:44 Diary
Ahoj :)
Ano, opět jsem tady po týdnu i když se pořád "vytahuju" s tím, jak mám vše nakoupeno a zařízeno. :D Času ale nikdy není dost.
Přemýšlím nad novými nápady na články a rozhodla jsem se, že někdy v lednu ukončím tu sérii laků na nehty, třeba přijde něco nového. ;)
Do Vánoc ještě jen udělám kolekci laků vánočních a pak nějaké silvestrosvké.

Jinak včera jsem ještě byla s přítelem nakupovat a dnes jsem se dala na pečení cukroví, děláme jen 5 druhů, protože nás zásobí babičky a nikdo to nechce jíst - klasika.
Co vy, pečete? :)

M`

Christmas is coming! :)

7. prosince 2014 v 18:25 Diary
Ahoj,
píšu zhruba po týdnu a jelikož je druhá adventní neděle,tak se tento článek bude týkat Vánoc. :) Již v předchozích článcích jsem psala, že dárky mám letos už všechny nakoupené a čím dál, tím víc zjišťuji, jak moc jsem udělala dobře. :D Teď je všude tuna lidí, každý chvátá a já si jen chodím po obchodech, trzích a v klidu popíjím punč...
Včera jsem dělala poslední dárek - jsou to svíčky ze včelích vosků. Chtěla jsem to původně dát jako DIY inspiraci, ale tento víkend jsem toho měla nakonec tolik, že na to nebyl čas fotit postup a tak. Fotky hotových svíček vám samozřejmě dám dolů pod článek. ;)
A co vy, jak jste na tom s dárky? :)


M`

Winter :)

1. prosince 2014 v 14:31 Kusovky.
Už aby sněžilo! :) - to jediné my chybí, sníh...na náměstí je krásná atmosféra adventních trhů, všude výzdoba, stromečky, světýlka...ale sníh zatím nikde. :/
Už u vás sněží?
M`