Listopad 2014

Nailpolish [7]

25. listopadu 2014 v 20:08
Ahoj, ahoj :)
Když jsem rozjela tento nápad s mou kolekcí laků, nenapadlo mě, kolik "dílů" bude mít. Kdybych totiž měla dělat tuto malou recenzi na všechny laky, co doma mám, byli bychom tady do Vánoc ...ale do těch příštích! :D Nejsem si tedy jistá, u jakého čísla skončím :)

Nový vzhled blogu.

21. listopadu 2014 v 9:57 Diary
Ahoj :)
Delší dobu jsem se neozvala, za což se omlouvám. Na blog mám čím dál, tím méně času. :/ Píši tedy až dnes, přepadla mě opět nějaká viróza, takže ležím doma.

like it :)

17. listopadu 2014 v 15:44 Kusovky.

Nailpolish [6]

8. listopadu 2014 v 16:52 Móda
Ahoj :)
Mám tady další lak. Píšu dnes narychlo, protože mám před sebou ještě spoustu práce - seminárka, začínám objednávat dárky na Vánoce, ... a za chvilku musím zase být někde jinde :D
Co váš víkend? :)

Tento lak jsem úplně zapomněla zařadit do těch podzimních, ale asi to bylo proto, že jsem ho použila po hodně dlouhé době. Špatně totiž zasychá a musí se nanést ve více vrstvách. :) Jsem blázen, ale měla jsem radost jak málá, že ladím s listama a barvou zdi v pokoji :D
Hezký zbytek víkendu, M`

I love tea.

4. listopadu 2014 v 16:14 Diary
Krásné odpoledne. :)
Před časem jsem se tady v článku zmínila o mé zavyslosti na čajích. Chtěla jsem tdy udělat jen takový krátký článek jen na téma čaje, protože k článku minulému bylo pár ohlasů na toto téma. ;)