Září 2014

naušnice :)

26. září 2014 v 14:05 Móda
Ahoj, ahoj :)
Tak jsem zase neodolala a před časem jsem si koupila z E- bay další věc. ;) Tentokrát jsou to naušnice. Na první pohled mě zaujaly, takže jsem je musela mít. :D
Nakupujete také některé věci přes E-bay nebo nějaký jiný zahraniční internetový obchod? :)
Hezký víkend! :) M`

Nailpolish [2]

23. září 2014 v 9:23 Móda
Čauky,
mám tady další lak! :) Tenhle je jeden z mých nejoblíbenějších. Je od značky Essence v odstínu 109 (off to miami!). Je to taková Lososová barva, nevím, jestli je to na té koláži z fotek dobře vidět. :)
Foto v celém článku..

pátek!

19. září 2014 v 15:12 Diary
Ahoj,
konečně je tady konec týdne. Tento týden mi utekl hrozně rychle, ale byl náročný. :/ Ve škole spousta povinností, začla jsem psát seminárky a referáty na různé předměty a tak.. :) Jediný pozitivní bylo u nás počasí, krásně slunečno každý den! :)
Dnes ještě dodělám pár věcí, ať toho v neděli mám na přípravu na nový týden co nejméně a pak vyrážím do města. Máme sraz s lidma ze základky, na jednu stranu se tam těším, protože se s některými vídám, ale jsou lidi, kteří mi nechybí. ;) Uvidíme, jak to dopadne, ale mám v plánu odejít co nejdříve a zamířit někam s jinou partou.:)
Co vy? Jak jste na tom ve škole? Co plánujete na víkend? ;)

Hezký víkend přeje M`

Nailpolish [1]

16. září 2014 v 18:49 Móda
Zdravím,
mám tady pro vás první lak z mé sbírky. Je to lak on Miss Sporty. Tuto značku moc nepreferuji, lak mi dala teta k svátku. Odstín na něm bohužel není napsaný, ale koukala jsem a v drogeriích tuto kolekci stále mají. :) Moc ho nepoužívám, ale jelikož jsem si ho kvůli jedné příležitosti nalakovala, dám ho sem jako první. ;)
Foto v celém článku.

new idea.

14. září 2014 v 10:51 Diary
Ahoj,
dneska mě napadl další námět na články (sérii článků), ale nejdřív se chci vůbec zeptat, jestli by to vůbec někoho zajímalo. :) :D Byla by to...no, jak to jen nazvat?! :D ...Sbírka mých laků na nehty. (A že jich mám spousta) :D Ano, je to kravina, ale občas to může být v něčem inspirativní :)
Samozřejmě nebudu přidávat pouze to, budu psát články úplně o čemkoliv,jako doposud, jen mezi to začlením ty laky. ;)
Co si o tom myslíte vy? :)
Jinak hezký zbytek víkendu. :)
M`

yes!

11. září 2014 v 14:38 Kusovky.

TAG.

4. září 2014 v 13:23 TAGy
Ahoj,
byla jsem nominována na další tag. Tentokrát od mého Aff CuMelKaa :)