Duben 2014

nákupy

28. dubna 2014 v 13:08

Ahoj,
již minulý týden jsem slibovala fotky věcí, co jsem si koupila, ale nějak jsem nestíhala to sem dát, tak jsem se k tomu dostala až dnes :/ ;) byla jsem na velkých nákupech po dloouhé době, ale není toho zase hodně :) :D poslední dobou mě nějaké nakupování nebere :D

více v celém článku..

holiday.

21. dubna 2014 v 19:17 Diary
Zdravím,
ozívám se po dlouhé době a i když byly Velikonoční prázdniny, tak jsem si našla bohužel čas až dnes. Jak se máte? Co nového? Jak jste si užili prázdniny? :) Já se mám skvěle (nesmím to zakřiknout) a prázdniny jsem si užila..koneckonců zbývájí mi ještě dva dny (jdu do školy až ve středu, máme ředitelská volna :D ), takže ještě mám v plánu něco podniknout :D. Jinak jsem strávila celé dny s přítelem. Byli jsme na nákupech, procházkách a tak různě s přáteli :) Koupila jsem si pár nových kousků do šatníku a kosmetiku, tak sem fotky dám během zítřka nebo ve středu. ;)

Užijte si Velikonoce! :)

M`

yes! :)

12. dubna 2014 v 18:52 Diary

krásný zbytek víkendu a v pondělí vstávat s tímto moudrem! :D M`

my daily make-up. :)

4. dubna 2014 v 16:03 Móda
Čauky,
jak se máte? :) nějak to všechno rychle utíká, už je duben a poslední týdny mám úplně slité do jednoho :D taky jsem si říkala, že to není tak dávno, co jsem přidávala článek...v pondělí! :D Už bych potřebovala asi nějaké volno :D ;)

Jinak v tomto článku jsem se zaměřila na můj denní make-up, už jste podobnou fotku mohli vidět i na instagramu :)
více v celém článku..