Červen 2011

Práázkyyy!!!!<3

30. června 2011 v 13:10 Diary
Čauky...tak sem tu zase dlouho nebyla,jávim,ale když bylo před vysvígem volno a neučili sme se tak sem toho musela využít a bejt venku s lidma ze třídy a z devítky...a jak je??U mě pohodička,výzo suprový(tři dvojky) a už se těšim do devítky xD a teď hlavně na prázky.No..ale netěšim se nakonec devítky na stužkování :'(,twl dneska sme koukali na deváťáky a je to fakt mazec všichni brečí a maji dojemný keci a loučí se...atd.
Co vy??Jaký máte výzo??A těšíte se na konec devítky?(teda pokud už nejste v prváku)....

Jinak já jako vždycky pozastavuju na celý prázky.Tyhle prázdniny sem myslela že budou nudný...ale nakonec je mam uplně nabitý,pojedu 2x k moři a pak budu s kámoškama a kámošema nebo na chatě a hlavně na plovce a aquaparku.Co plánujete vy??
..No nic už musim jít jdu s kámošema do města zapařit...užijte si prázdniny a na konci srpna AHOOOJ!!! xD

!!!(možná nějaký články přednastavim...)!!!
Obrázky by: www.google.com

Kachničkyyy

15. června 2011 v 16:46 Kusovky.
mmm...pěkný :)

Bad day

15. června 2011 v 16:43 Kusovky.

Návštěvkaaa :)

15. června 2011 v 16:41
Včera navštívilo Váš blog 69 lidí, nejčtenější články byly:
Díky moc...MišáčeQ○^○^♥♥


Komu to víc sluší??

13. června 2011 v 8:46 Celebrity
Moje
hodnocení: Podle mě v těch šatech vypadá líp Ashley :)

Bla,bla,bla...xo)

13. června 2011 v 8:43
Čauky...dneska jsem nešla do školy tak že sem se rozhodla,že přidam články na blog.Konečně po dlouhej době mam na blog trochu víc času.

Už mam i hotovej ten novej dess,sice ho mam nastavenej už od pátku ale nevadí.Líbí se vám??Myslim že celkem ujde,na to že byl za 15 minutek hotovej.
Co víkend??Já sem si ho teda užila uplně maximálně a vůůůbec se mi nechce do školy....Už aby byly ty prázdniny tyhle poslední tejdny školy jsou nejhorší.Samý testy,zkoušení a učitelé pořád maji někajý připomínky a keci k našim známkám.....no nic,jdu přidat další články.
.......Pááá MišáčeQ....Ahooj xDD

6. června 2011 v 15:34
Ahoj,po dlouhý době zase písám xD.Jak je??Blíží se konec školního roku tak že super,ale..známky na vízu super nejsou...no to neva,mě to naládu nezkazí.
A teď k věci....

Chci si udělat novej dess,tenhle je starej a už takovej no...prostě udělam jinej.Ale zbejvá jediná otázka...Kdy ho mam udělat a s čim??No asi bude nějakej crazzzy,do fialova nebo do růžova.A kdy ho udělam?..to fakt nwm,neni čas...asi až poslední dny v čevrnu,až bude ve škole volno!!Tak jo zatim pááá...když tak do komentů napiště,pokud máte nápad s čim by ten dess mohl bejt ju?
PÁÁÁÁ MišáčeQ^^

Kusovka

6. června 2011 v 15:17 Kusovky.
Úžasná...:)